معرفی درمان های دندانپزشکی

قیمت ایمپلنت دندان تهران (سال ۱۴۰۱)

به گزارش وبسایت دندانپزشکی آیریک : قیمت ایمپلنت دندان تهران از قیمت ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان تا ۱۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان قیمت هر واحد ایمپلنت دندان است. بهترین ایمپلنت دندان و بصرفه ترین قیمت ایمپلنت سال ۱۴۰۱ را با ضمانت نامه معتبر تقدیم شما می کنیم.

در ادامه انواع ایمپلنت دندان با قیمت و مدت ضمانت در دندانپزشکی آیریک را شرح می دهیم. دندانپزشکی آیریک توسط متخصص ایمپلنت دکتر صادق آقاجری مدیریت میگردد.

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟ ایمپلنت دندان چیست؟ ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت

سوالاتی که در مورد ایمپلنت دندان و هزینه ایمپلنت دندان همیشه در ذهن بیماران مراجعه کننده به کلینیک دندانپزشکی آیریک وجود دارد و در این مقاله بصورت کامل شما را با ایمپلنت دندان و قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۱ آشنا کنیم.

ایمپلنت دندان چیست ؟

امروزه ایمپلنت دندان به عنوان بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته و کاشت دندان بکار می رود. ایمپلنت دندان به صورتی طراحی شده است که ظاهری و عملکردی کاملا شبیه به دندان طبیعی دارد.

ایمپلنت دندان Dental Implants  امروزه محبوب ترین روش برای پر کردن جای خالی دندان یا دندان های از دست رفته می باشد. 

قیمت ایمپلنت دندان نسبت به دیگر روش هایی که برای پر کردن جای خالی دندان استفاده می شوند کمی بالاتر است اما در عوض طول عمر بالاتر و مفیدتری دارد.

کاشت ایمپلنت دندان از سه قسمت اساسی تشکیل شده است: بخش اول پایه ایمپلنت است که مانند یک پیچ درون استخوان فک کاشته می شود.

مطالعه بیشتر
فیکسچر چیست؟ + بررسی نحوه انتخاب فیکسچر مناسب ایمپلنت

بخش دوم تاج سرامیکی دندان است که باعث می شود کاشت ایمپلنت ظاهری شبیه به دندان طبیعی داشته باشد و در نهایت اباتمنت است که باعث اتصال تاج سرامیکی دندان به ایمپلنت می شود.

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۱

قیمت ایمپلنت دندان در سال ۱۴۰۱ بر حسب عوامل مختلفی تعیین میگردد. در تعیین هزینه ایمپلنت دندان عوامل بسیاری همچون مارک ایمپلنت دندان، کشور سازنده ایمپلنت، ضمانت ایمپلنت و دستمزد متخصص ایمپلنت تاثیر گذار هستند.

در ادامه جدول هزینه ایمپلنت دندان را مشاهده نمائید.

مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت دندانضمانت
 ایمپلنت کره ای snuc۳.۳۹۰.۰۰۰ تومانندارد
 ایمپلنت Sewon medix۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان۲ سال
 ایمپلنت بایوتک Neo-biotech۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان۵ سال
 ایمپلنت Biotem۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان۵ سال
 ایمپلنت Dio۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان۱۰ سال
 ایمپلنت Mib۴.۸۹۰.۰۰۰ تومان۱۰ سال
 ایمپلنت ایرانی ۳A۳.۰۰۰.۰۰۰ تومانندارد
جدول قیمت ایمپلنت دندان ارزان – پرطرفدارترین ایمپلنت های اقتصادی

هزینه ایمپلنت ایرانی

جدول هزینه ایمپلنت دندان ارزان را مشاهده کردید که در این بین قیمت ایمپلنت ایرانی را نیز برای شما عزیزان ذکر کردیم. ایمپلنت دندان ایرانی امروزه مورد توجه بسیاری از بیماران و متخصصین ایمپلنت دندان قرار گرفته است.

ایمپلنت ایرانی ۳A کیفیت مناسبی دارد و توانسته است با برند های دیگر ایمپلنت دندان رقابت کند. قیمت ایمپلنت ایرانی ۳A در حدود ۳ میلیون تومان است که می توانید در دندانپزشکی آیریک از ایمپلنت ایرانی با کیفیت مناسب استفاده کنید.

در جدول بالا قیمت ایمپلنت دندان ارزان تهران و همچنین قیمت ایمپلنت ایرانی را شرح دادیم تا بصورت کامل از ایمپلنت دندان ارزان آگاه شوید. در جدول بعدی قیمت پرطرفدارترین ایمپلنت دندان ها را ذکر میکنیم.

مطالعه بیشتر
جراحی لثه یا پریودنتال چیست؟ + معرفی انواع و مراحل جراحی لثه
مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت دندانضمانت
 ایمپلنت سوئیسی Sic۴.۵۰۰.۰۰۰ الی ۶.۰۰۰.۰۰۰۵ سال
 ایمپلنت Ihde۳.۵۰۰.۰۰۰ الی ۶.۰۰۰.۰۰۰۵ سال
ایمپلنت مگاژن۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان۱۰ سال
 ایمپلنت اشترومن Neodent۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان۲۰ سال
 ایمپلنت اشترومن
iti (SLA active)
۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
 ایمپلنت اشترومن iti (titanium)۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
جدول قیمت ایمپلنت دندان – رایجترین و پرطرفدارترین ایمپلنت دندان ها

جدول قیمت بهترین ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان های معرفی شده در جدول بالا جزو رایجترین ایمپلنت دندان های مورد استفاده در بین پزشکان است و همچنین در بین بیماران نیز طرفداران بسیاری دارد.

در ادامه بهترین ایمپلنت دندان ها را به همراه قیمت و ضمانت آنها معرفی میکنیم همراه ما باشید.

مارک ایمپلنت دندانقیمت ایمپلنت دندانضمانت
 ایمپلنت نئودنت
neodent acqua
۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
 ایمپلنت زیمر Zimmer۱۲.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
 ایمپلنت اشترومن
iti (Roxalid)
۱۶.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
 ایمپلنت اشترومن
iti (Roxalid active )
۱۸.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
 ایمپلنت اشترومن
iti titanium (active)
۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومانمادام العمر
جدول قیمت ایمپلنت دندان – بهترین ایمپلنت دندان ها

ایمپلنت دندان درون استخوان فک به صورت دائمی کاشته می شود و مانند ریشه طبیعی دندان عمل می کند. با توجه به ساختار و نحوه کاشت ایمپلنت دندان مراحل و طول عمر متفاوتی دارند.

مراحل ایمپلنت دندان چگونه است ؟

پس از قراردادن ایمپلنت در داخل استخوان فک، با استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح مورد نظر، استخوان فک به ایمپلنت جوش می خورد.

فرآیند جوش خوردن معمولا ۳ تا ۴ ماه طول کشیده، سپس قسمت تاج و ایمپلنت دندان ساخته شده و بر روی پایه قرار می گیرد.

پس از آنکه از جوش خوردن کامل ایمپلنت با استخوان فک اطمینان حاصل شد تاج سرامیکی به وسیله اباتمنت بر روی پایه ایمپلنت کاشته می شود.

مطالعه بیشتر
ایمپلنت دندان چیست؟ + نحوه استفاده از دهانشویه بعد از ایمپلنت و مراقبت های لازم

پس از آن که کاشت ایمپلنت دندان به پایان رسید بیمار می تواند به آسانی هر نوع غذایی را جویده و به راحتی تکلم کند، لبخند بزند و از بی دندانی خجالت نکشد و در نهایت نگرانی از بابت لق شدن یا بیرون افتادن دندان مصنوعی نداشته باشد.

با استفاده از ایمپلنت دندان می توان جوان تر به نظر رسید و ساختار چهره را بازسازی نمود. این روش از تحلیل استخوان فک جلوگیری می کند و از ابتلا هر گونه بیماری لثه جلوگیری می کند. 

سوالات متداول در مورد ایمپلنت دندان

سوالات متداولی در مورد ایمپلنت دندان پرسیده می شود که امروزه دغدغه بیماران عزیز آیریک است و در این قسمت به این سوالات پاسخ می دهیم.

هزینه هر واحد ایمپلنت دندات برای هر دندان چقدر است؟

هزینه هر واحد ایمپلنت برای هر دندان از ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای ایمپلنت ایرانی و ۱۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای بهترین ایمپلنت دندان سوئیسی است.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه چقدر است

هزینه ایمپلنت با بیمه انجام می شود اما باید توجه داشته باشید که آیا بیمه مورد نظر پوشش درمان ایمپلنت دندان را دارد یا خیر و همینطور معمولا بخشی از مبلغ ایمپلنت را بیمه قبول میکند.

قیمت ایمپلنت دندان جلو چند است؟

هزینه ایمپلنت دندان جلو برای کاشت ایمپلنت دندان جلو تفاوتی نمی کند اما برای دندان جلو روکش گرانتر و زیباتری استفاده می شود که حدودا ۲ میلیون تومان گرانتر است.

منبع :  قیمت ایمپلنت دندان

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا