اخبارمعرفی درمان های دندانپزشکی

ایمپلنت دندان اقساطی در اصفهان+شرایط پرداخت و دریافت مشاوره رایگان

آیا امکان پرداخت هزینه های ایمپلنت دندان به صورت اقساطی وجود دارد؟ هزینه هر واحد ایمپلنت دندان چقدر است؟ کدام کلینیک ها در شهر اصفهان شرایط اقساطی را برای پرداخت هزینه های خود، ارائه می دهند؟ در جواب این پرسش ها می توان گفت با توجه به هزینه های بسیار بالای کاشت دندان، برخی از کلینیک های دندانپزشکی برای افزایش رضایت مشتریان خود، امکان پرداخت هزینه های درمانی را در چندین قسط فراهم کرده اند. اگر قصد انجام ایمپلنت را برای دندان های خود دارید، ممکن است با قیمت های متفاوتی در کلینیک های دندانپزشکی روبه رو شوید. به طور کلی می توان گفت هزینه ی انجام هر واحد ایمپلنت دندان با توجه به نوع روکشی که انتخاب می کنید، بین ۶۰۰۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومان متغیر می باشد.

دکتر عاطفت به عنوان بهترین دندانپزشک ایمپلنت در اصفهان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مراجعه کننده های عزیز خود، امکان پرداخت هزینه ها را به صورت اقساطی، برای شما فراهم کرده است. برای داشتن طرح درمان موفقیت آمیز ایمپلنت دندان های خود، می توانید به دکتر عاطفت مراجعه کنید. در ادامه درباره شرایط و نحوه پرداخت هزینه های ایمپلنت دندان در شهر اصفهان، توضیح می دهیم.

طرح ایمپلنت اقساطی دندان در اصفهان

برای پرداخت هزینه های انجام ایمپلنت در ابتدا دندان های شما توسط دندانپزشک بررسی شده و با توجه به طرح درمانی که برای شما انتخاب می شود، هزینه ی کلی انجام ایمپلنت، مشخص می شود. در ابتدای کار بسته به توافق شما با دندانپزشک نیاز است تا مقداری از هزینه ها را در ابتدا پرداخت کرده و مابقی آن را می توانید در چند قسط پرداخت کنید.

مطالعه بیشتر
دندان مصنوعی ثابت بهتر است یا متحرک

اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان هستید، می توانید با خیال آسوده به مطب دکتر عاطفت مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنید. این دندانپزشک متخصص پس از بررسی وضعیت فک و دندان های شما، قادر است تا بهترین روش درمانی ایمپلنت را برای شما انجام دهد. کاشت دندان های خود را در شرایط کاملا بهداشتی و با حداقل درد و خونریزی توسط دکتر عاطفت انجام دهید.

ایمپلنت اقساطی یا ایمپلنت ارزان قیمت، کدام را انتخاب کنیم؟

با توجه به هزینه های بسیار بالایی که انجام ایمپلنت برای دندان های از دست رفته دارند، ممکن است برخی از افراد به دنبال راهی برای کاشت دندان های خود با هزینه های بسیار پایین باشند. برخی از کلینیک های دندانپزشکی برای افزایش تعداد مراجعه کننده های خود، ممکن است با استفاده از روکش های ایمپلنت بی کیفیت، هزینه های انجام ایمپلنت دندان را کاهش دهند. با توجه به این که پایه های ایمپلنت در زمان نصب نیاز دارند تا در فک افراد کاشته شوند، در صورت نصب نادرست و استفاده از مواد بی کیفیت در ایمپلنت، احتمال ایجاد عفونت در لثه بیماران افزایش می یابد. با انتخاب بهترین روکش ایمپلنت برای دندان های از دست رفته خود، می توانید سالیان طولانی بدون این که مشکلی برای دندان و فک به وجود آید، از داشتن دندان های صاف و یکدست خود لذت ببرید.

از این جهت به شما عزیزان توصیه می کنیم برای انجام ایمپلنت برای دندان های خود علاوه بر قیمت آن، حتما به میزان تخصص و دانش دندانپزشک، نوع متریالی که برای دندان های شما استفاده می شود نیز دقت کنید. مطمئن باشید هیچ ارزانی در درمان های دندانپزشکی بی علت نیست. اگر شرایط پرداخت کل هزینه های ایمپلنت را به صورت یکجا ندارید، می توانید کلینیک دندانپزشکی را انتخاب کنید که بتوانید هزینه ها را در چند قسط و به صورت چک و سفته پرداخت کنید.

هزینه ایمپلنت دندان در اصفهان چقدر است؟

عوامل مهمی که بر روی قیمت ایمپلنت دندان در اصفهان تاثیرگذار است شامل موارد:

مطالعه بیشتر
جراحی لثه یا پریودنتال چیست؟ + معرفی انواع و مراحل جراحی لثه

نوع و جنس ایمپلنت

هزینه انجام ایمپلنت دندان آمریکایی، کره ای، سوئیسی، آلمانی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی، اسپانیایی متفاوت می باشد. دکتر عاطفت برای افزایش رضایت مراجعه کننده های عزیز خود از بهترین جنس روکش ها برای ارائه خدمات ایمپلنت و کامپوزیت استفاده می کند. انتخاب نوع و رنگ روکش متناسب با سلیقه شما و وضعیت دندان ها انتخاب می شود. با دریافت خدمات ایمپلنت و کامپوزیت در اصفهان ، می توانید شاهد تغییرات بسیار چشمگیری در دندان های خود باشید.

تعداد دندان هایی که نیاز به ایمپلنت دارند

هر چقدر تعداد دندان های بیشتر نیاز به ایمپلنت داشته باشند، به طبع هزینه های انجام ایمپلنت نیز افزایش می یابد.

مرکز دندانپزشکی

موقعیت کلینیک دندانپزشکی و نوع تجهیزات و ابزارهایی که در آن به کار رفته است، می تواند در تغییرات قیمت ایمپلنت دندان تاثیرگذار باشند.

میزان تخصص دندانپزشک

متخصص دندانپزشکی که از تجربه و تخصص بالایی برخوردار باشد و سالیان طولانی در زمینه انجام ایمپلنت دندان فعالیت داشته باشد در مقایسه با فردی که به تازگی وارد حوزه دندانپزشکی شده است، قیمت ارائه خدمات آن ها متفاوت می باشد.

کیفیت استخوان فک

در مواردی که دیر اقدام به درمان دندان های از دست رفته خود کرده اید، ممکن است استخوان فک شما کیفیت لازم برای کاشت پایه های ایمپلنت را نداشته باشد. در چنین شرایطی متخصص دندانپزشکی شما از پیوند استخوان برای فک، استفاده می کند. در مواردی نیز که تراکم استخوان ها در حد قابل قبولی باشد، در ابتدا پایه های ایمپلنت درون فک شما قرار داده می شوند و پس از مدت زمانی روکش های ایمپلنت بر روی پایه قرار می گیرند.

مطالعه بیشتر
اوردنچر چیست؟ + اوردنچر بر پایه ایمپلنت برای چه افرادی مناسب است؟

درمان های جانبی

با توجه وضعیت دندان های شما ممکن است قبل از نصب ایمپلنت یا پس از آن درمان های جانبی دیگر را نیاز داشته باشید.

محاسبه هزینه هر واحد ایمپلنت دندان در اصفهان

هزینه هر واحد ایمپلنت دندان به نوع لیبل و پودر استخوان، جنس روکش ایمپلنت، تخصص و تبحر دندانپزشک و غیره بستگی دارد و حداکثر قیمت آن حدود ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. هزینه هر واحد ایمپلنت در تمامی دندان ها یکسان نیست، برای مثال هزینه های ایمپلنت دندان جلو با دندان های عقب متفاوت است. در شرایطی که به موقع اقدام به کاشت ایمپلنت کنید، می توانید از تحلیل رفتن استخوان فک جلوگیری کرده و همچنین باعث حفظ سایر دندان های دیگر خود شوید.

پس از اتمام درمان ایمپلنت خود اگر نیاز به دریافت خدمات لمینت دندان در اصفهان را دارید، نیز می توانید از تجربه این دندانپزشک متخصص استفاده کنید.

لیست قیمت ایمپلنت دندان در اصفهان

قیمت های ذکر شده در جدول بسته به وضعیت دندان ها و نوع کلینیکی که برای دریافت خدمات ایمپلنت انتخاب می کنید، متغیر می باشد.
نوع ایمپلنتهزینه متوسط (به تومان)
ایمپلنت تکی با روکش۶,۰۰۰,۰۰۰ – ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت تمام دندان ‌های بالا یا پایین (All-on-4 یا All-on-6)۵۰,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت آلمانی ICX dxl۱۰,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت iti Roxalid Active۲۰,۰۰۰,۰۰۰ – ۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت Megagen۶,۰۰۰,۰۰۰ – ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت دیو۱۰,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت بایوتم۱۰,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت neodent acqua۱۲,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت اشترومن۲۲,۰۰۰,۰۰۰ – ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت نئودنت برزیل۵,۰۰۰,۰۰۰ – ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت زیمر۱۸,۰۰۰,۰۰۰ – ۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت سون مدیکس۵,۰۰۰,۰۰۰ – ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت general۹,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت  ihde۶,۰۰۰,۰۰۰ – ۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایمپلنت دندان جلو۱۳,۰۰۰,۰۰۰ – ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

هزینه های کاشت ایمپلنت دندان را چگونه قسط بندی می کنند؟

متناسب با هزینه ی درمان ایمپلنت که توسط دندانپزشک مشخص می شود، با توافق طرفین هزینه ها را می توانید در چند قسط پرداخت کنید. برخی از کلینیک های دندانپزشکی امکان پرداخت هزینه های ایمپلنت را به صورت چک و سفته نیز برای مراجعه کننده های خود، فراهم کرده اند. قبل از انتخاب کلینیک دندانپزشکی برای دریافت خدمات ایمپلنت بهتر است از قیمت و نحوه پرداخت هزینه های آن مطلع شوید.

مطالعه بیشتر
یک نفس راحت و خنک! (دستگاه بخور سرد)

دکتر عاطفت پس از بررسی کاملا تخصصی دندان های شما، هزینه های دقیق انجام ایمپلنت را به صورت کاملا شفاف در اختیار مراجعه کننده های خود می گذارد. با مراجعه به مطب این دندانپزشک متخصص، می توانید از امکانات و طرح های ویژه ای که برای شما در نظر گرفته شده است، استفاده کنید.

هزینه های جانبی تاثیر گذار بر روی اقساط ایمپلنت دندان

قیمت های ذکر شده در جدول بسته به وضعیت دندان ها و نوع کلینیکی که برای دریافت خدمات ایمپلنت انتخاب می کنید، متغیر می باشد.
هزینه های جانبی ایمپلنتقیمت (به تومان)
مشاوره ایمپلنت (قبل از جراحی)۲,۰۰۰,۰۰۰ – ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
عکس برداری پانورامیک۱,۰۰۰,۰۰۰ – ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
جراحی ایمپلنت۵,۰۰۰,۰۰۰ – ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر ایمپلنت
تزریق‌ های مخصوص (مانند PRF)۱,۰۰۰,۰۰۰ – ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر جلسه
سفارش و تعویض مدل‌ های موقت۱,۵۰۰,۰۰۰ – ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر مدل
پیوند استخوان (بسته به مقدار پودر)۳,۰۰۰,۰۰۰ – ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعویض دندان‌ های مصنوعی بر روی ایمپلنت۳,۰۰۰,۰۰۰ – ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر دندان
پیگیری و نظافت دوره ‌ای۵۰۰,۰۰۰ – ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر جلسه

کاشت دندان به صورت اقساط بلند مدت توسط دکتر عاطفت

دکتر عاطفت با طرح های پرداخت انعطاف پذیر و گزینه های اقساطی که برای مراجعه کننده های خود فراهم کرده است، توانسته است رضایت بیماران خود را جلب کند. شما عزیزان می توانید به صورت اقساط بلند مدت هزینه های ایمپلنت دندان خود را پرداخت کنید. دکتر عاطفت از فناوری و تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای کاشت پایه های ایمپلنت و نصب روش های کامپوزیت و لمینت بر روی دندان های شما استفاده می کند. برنامه های درمانی شخصی برای نتایج بهینه که توسط این دندانپزشک متخصص برای مراجعه کننده ها ارائه می شود، باعث شده است تا درمان ایمپلنت برای دندان های شما با درصد موفقیت بسیار بالایی به اتمام برسد.

مطالعه بیشتر
درباره‌ی تغییر رنگ لثه بخوانید

با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دکتر عاطفت می توانید مطمئن باشید تا هزینه اضافه ای بابت کاشت دندان های خود پرداخت نخواهید کرد. برای دریافت مشاوره رایگان و انجام معاینه کاملا تخصصی دندان های خود می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا