اخباردرمان های دندانپزشکی

بهترین دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت

بسیار مهم است که جهت بهره مندی از خدمات دندانپزشکی در اسرع وقت به کلینیک دندانپزشکی معتبری مراجعه نمود..چه بسا جهت نصب روکش های دندانی فرضا لمینت سرامیکی و.. نیاز است که علاوه بر بالا بودن کیفیت خدمات، میزان قیمت این روکش مناسب باشد بنابراین می توان به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت مراجعه نمود. به همین سبب نیز می توان کامپوزیت دندان ارزان قیمت را در این مکان انجام داد.

ویژگی های بهترین دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت

در این بخش قصد داریم به برخی ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت اشاره کنیم..

 • بهترین دندانپزشکی ارزان قیمت، کیفیت تمامی خدمات خود را تضمین می نماید..
 • دندانپزشکی شبانه روزی نیز مناسب ترین قیمت ها را برای تمامی خدمات دندانپزشکی در نظر می گیرد.. چرا که معتقد است علاوه بر کیفیت بالای خدمات، مهم است که با پرداخت هزینه ای مناسب بتوان عیوب دندان را برطرف نموده و زیبایی را به خود هدیه داد..
 • بهترین دندانپزشکی شبانه روزی می تواند به تمام مشکلات دندانی مراجعین رسیدگی کند،از عیوب دندانی سخت گرفته تا سفید سازی دندان ها
 • متخصصین بهترین دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت، همگی از مهارت و تخصص بالایی بهره مند هستند و میتوانند خدمات دندانی را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند.
 • از آنجا که خدمات رسانی این نوع دندانپزشکی به صورت شبانه روزی می باشد افراد می توانند با تعیین وقت قبلی نیز در زمان مورد نیاز خود به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نمایند.

خدمات دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت چیست؟

همانطور که بیان نمودیم متخصصین بهترین کلینیک دندانپزشکی ارزان قیمت تمامی خدمات دندانی را برای مراجعین اجرایی می کنند‌‌.

مطالعه بیشتر
تاثیر ژنتیک بر پوسیدگی دندان ها چیست؟

در این بخش قصد داریم برخی از خدمات دندانی اشاره کنیم.

 • نصب روکش کامپوزیت ونیر
 • کاشت لمینت سرامیکی
 • جرم گیری دندان
 • بلیچینگ
 • ارتودنسی
 • عصب کشی دندان
 • پر کردن دندان
 • و..

در ادامه قصد داریم به برخی از این خدمات دندانی اشاره بیشتری کنیم.

منظور از روکش کامپوزیت ونیر چیست؟

آیا تا به حال شده است که بخواهید دندان هایتان سفید شود ولی ندارید باید چه کار کنید؟یکی از محبوب ترین روش های سفید کردن دندان نصب روکش کامپوزیت ونیر میباشد.

چه بسا می توان به نصب کامپوزیت دندان ارزان قیمت با بالاترین سطح کیفیت پرداخت البته تنها زمانی که به کلینیک دندانپزشکی معتبری مراجعه نمود.

کامپوزیت ونیر در صورتی که نیاز به سایر بررسی های لازم مثل درمان عیوب دندانی و..نباشد در حداقل یک جلسه درمانی توسط دندانپزشک متخصص نصب می گردد.

چرا که روکش کامپوزیت ونیر می تواند بدون اینکه نیازی به تراشیدن دندان ها باشد بر روی دندانها نصب گردد ولیکن گاهی در صورت تشخیص دندانپزشک متخصص ممکن است نیاز باشد دندان ها را تا حدودی تراشید.

افرادی که میخواهند به طور موقت در بازه زمانی تقریباً متوسط فرضا حداکثر ۷ سال روکشی را بر روی دندان های خود نصب کنند تا دندان هایشان سفید شود می‌توانند به نصب این روکش بپردازند.البته زمانی می توان شاهد دوام هفت ساله روکش کامپوزیتی بود که به رعایت بهداشت دهان و دندان ها اهمیت بسیاری داد.

میزان مقاومت روکش کامپوزیتی در برابر تغییرات مناسب می باشد ممکن است در طی زمان از این میزان مقاومت کم گردد.کامپوزیت ونیر علاوه بر سفید کردن دندان ها می تواند برطرف کردن عیوب دندانی بپردازد..چنانچه برخی از این عیوب دندانی عبارتند از:

 • فاصله بین دندانها
 • شکستگی دندان ها
 • بیرون زدگی و برجستگی دندان ها
 • کوتاهی و بلندی
 • لبخند لثه ای (منظور از لبخند لثه‌ای این است که افراد به هنگام دیدن لثه هایشان قابل مشاهده می گردد و افراد می‌توانند با کامپوزیت کردن به درمان لبخند لثه ای بپردازند)
 • و..
مطالعه بیشتر
بهترین هدیه برای مدیر در سال 1402

نصب کامپوزیت ونیر دارای هزینه مناسبی می باشد و افراد می توانند با توجه به تعداد دندان های مورد نیاز خود به نصب این روکش دندانی بپردازند.کامپوزیت ونیر دارای طیف های رنگی متعددی می باشد که می‌توان از طبیعی ترین تا شفاف ترین آنها را متناسب با نوع سلیقه خود انتخاب نمود.

منظور از لمینت سرامیکی چیست؟

لمینت سرامیکی از دیگر روشهای سفید کردن دندان در دندانپزشکی می باشد که افراد می توانند با نصب آن بر روی دندان های خود علاوه بر برطرف ساختن عیوب دندانی دندان های خود را سفید تر از پیش کنند‌.

 • از مزایای لمینت سرامیکی این است که مادام العمر است و می‌توان به صورت دائمی این روکش را بر روی دندان‌های خود نصب نمود.. چرا که پس از نصب این روکش دیگر نمی توان این روکش را از روی دندان ها برداشت..
 • روکش لمینتی در حداکثر دو جلسه درمانی بر روی دندان ها نصب می گردد.
 • برخلاف روکش کامپوزیتی این نوع روکش را نمیتوان ترمیم نمود بلکه تنها می توان در صورت آسیب دیدگی یا اتمام طول عمر این روکش به تعویض لمینت سرامیکی پرداخت.
 • در نصب روکش لمینتی نیاز است که جهت نصب، دندان ها را تراشید تا بتوان روکش لمینتی را در سطح مناسبی از دندان ها به خوبی نصب نمود.
 • طول عمر لمینت سرامیکی حدودا ده سال میباشد که با رعایت بهداشت دهان و دندان تا این زمان می توان شاهد سفیدی و مقاومت روکش در برابر بروز لکه یا تغییر رنگ بود و پس از این بازه یا بازه زمانی کوتاه تر نیاز است به تعویض روکش پرداخت.
 • هزینه نصب روکش لمینتی بسیار بیشتر از کامپوزیت می باشد..
 • از آنجایی که لمینت سرامیکی بسیار شفاف می باشد به توصیه دندانپزشک متخصص بهتر است تمام ردیف های دندانی روکش شوند چرا که اختلاف رنگی دندان های طبیعی و روکش شده نیز زیبایی لبخند و دندان ها را از کاهش می دهند.
 • لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر نیاز است که هر دو توسط دندانپزشک متخصص در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت نصب شوند.چرا که اگر دندانپزشک مربوطه دارای تخصص بالایی در زمینه نصب این روکش‌های دندانی نباشند مقاومت این روکش ها بسیار کم بوده و مواد دندانی کامپوزیت و لمینت از کیفیت بالایی برخوردار نخواهند بود.
مطالعه بیشتر
با دو روش ارزان واردات آشنا شوید

جرم گیری دندان

زمانی که بر روی دندان ها جرم هایی قرار می گیرد و علاوه بر کدر کردن دندان ها سفیدی آنها را کاهش میدهد، نیاز است که حتماً به جرم گیری دندان های خود بپردازند.

با جرم گیری دندان ها می توان از پوسیدگی دندان جلوگیری نموده و دندان ها را سفیدتر از پیش ساخت.

جرم گیری دندان باید در بازه های زمانی خاصی انجام گیرد و بین جرم گیری اول و دوم فاصله زمانی وجود داشته باشد چرا که اگر فاصله کمی بین جرم گیری دندان ها وجود داشته باشد به مرور مقاومت دندان ها کاهش می یابد.

بلیچینگ

یکی دیگر از روش هایی که می توان با آن به سفید کردن دندان ها پرداخت بلیچینگ کردن دندان ها می باشد.

در این روش موادی بر روی دندان ها قرار می گیرند که سبب سفیدی دندان ها می شوند و به مانند لمینت و کامپوزیت هیچ روکشی بر روی دندان ها نصب نمی گردد.

بلیچینگ دندانی موقتی بوده و می توان به طور موقتی به سفید کردن دندان ها پرداخت.

بلیچینگ هم در مطب دندانپزشکی و هم در خانه قابل انجام می باشد ولیکن بهتر است افراد به صورت ترکیبی دندان های خود را بلیچینگ کنند فرضا بار اول در مطب دندانپزشکی توسط دندانپزشک متخصص به بلیچینگ دندان پرداخته و با تهیه مواد بلیچینگی جهت تمدید سفیدی دندان در خانه به بلیچینگ کردن دندان ها پرداخت.

چه بسا هزینه بلیچینگ در مطب دندانپزشکی یا آفیس بلیچینگ بیش از هزینه هوم بلیچینگ یا بلیچینگ در خانه می باشد ولیکن مطمئن تر بوده و با بهره گیری از مواد دندانی بسیار باکیفیت تری انجام می گیرد.

مطالعه بیشتر
معرفی دندانپزشکان متخصص بلیچینگ دندان تهران به انتخاب مجله آموزشی جامعه دندانپزشکی برای خانواده

همچنین احتمال اشتباه در بلیچینگ کردن در خانه بسیار زیاد می باشد و این در حالی است که برای نتیجه مطلوب در بلیچینگ نیاز است که مواد دندانی به اندازه مناسب بر روی دندان ها قرار گیرند.
چنانچه نتیجه بلیچینگ کردن دندان ها قابل تشخیص و پیش بینی نمی باشد.

بر خلاف روکش های کامپوزیتی و لمینت سرامیکی، بلیچینگ به برطرف ساختن عیوب دندانی نمی پردازد و افرادی که قصد دارند تنها به سفید کردن دندان هایشان بپردازند می توانند دندان های خود را بلیچینگ نمایند.

چرا به دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت مراجعه کنیم؟

همانطور که پیشتر اشاره نمودیم مهم است که خدمات دندانی در کلینیک های دندانپزشکی معتبری انجام شوند چرا که کیفیت خدمات دندانی از خدمات زیبایی دندان گرفته تا خدمات درمانی، نیاز است که با کیفیت بالایی انجام گیرند.

دندانپزشکی شبانه روزی ارزان قیمت از آنجایی که به صورت شبانه روزی به خدمات رسانی می پردازد بهترین گزینه برای افرادی است که شاغل بوده یا به طور ناگهانی با مشکلات دندانی مواجه می شوند.

خوب است افراد به سلامت دندان های خود اهمیت دهند و برای درمان مشکلات دندانی و حتی زیباسازی آن ها به دندانپزشکی متخصص و مجرب در کلینیک دندانپزشکی معتبری مراجعه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا