ارتودنسی دندانمطالب کاربردی درباره ارتودنسی

معرفی ۱۰ متخصص برتر ارتودنسی اصفهان به انتخاب مجله آموزشی جامعه دندانپزشکی برای خانواده

ارتودنسی دندان مناسب برای افرادی می باشد که دندان های نامنظمی دارند و می خواهند با داشتن دندان های مرتب لبخند زیبایی داشته باشند، دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان با توجه به شرایط دندان های بیمار تشخیص خواهد داد که کدام نوع ارتودنسی برای بیمار مناسب خواهد بود، برای مشاهده نتیجه مناسب در دوره ارتودنسی باید به دندانپزشکی باتجربه و دارای مهارت مراجعه کنید از این رو ما به شما بهترین دندانپزشکان متخصص ارتودنسی دندان در اصفهان را به شما معرفی خواهیم کرد.

قطعا یکی از مهم ترین عواملی که بر تصمیم شما برای انجام ارتودنسی تأثیر گذار است ارزان بودن قیمت آن است. درست است که هزینه مسأله خیلی مهمی است اما هنگام انتخاب متخصص به تبلیغات ارتودنسی ارزان با قیمت های بسیار پایین توجه نکنید. اگر برای ارزان بودن قیمت ارتودنسی متخصصی را انتخاب کنید که تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد می تواند صدمات جبران ناپذیری به دندان های شما وارد کند. البته درباره ارتودنسی رنگی بیشتر بدانید.

مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که اگر چه قیمت ارتودنسی ممکن است ابتدا زیاد به نظر برسد اما با توجه به فواید و مزایایی که دارد می توان گفت ارزشش را دارد و هزینه بالایی نیست. هم چنین در دراز مدت به صرفه‌جویی در هزینه‌های شما کمک زیادی می کند.


دکتر محمد علی ناصری

دکتر محمد علی ناصری متخصص اورتودنسی در اصفهان، فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فارغ التحصیل متخصصی ارتودنسی از دانشگاه جندی شاپور اهواز در سال ۹۴ است. او دوسال دوران طرح تخصص خود را به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان (خرم آباد) سپری کرده است و هم زمان به عنوان ریاست دانشکده‌ی دندانپزشکی آزاد بروجرد و مدیر گروه بخش ارتودنسی منصوب شد. دکتر ناصری اکنون به عنوان یکی از برترین های متخصص اورتودنسی در اصفهان مشغول به فعالیت است.

متخصص برتر ارتودنسی محمد علی ناصری
آدرساصفهان، چهارراه پلیس، توحید جنوبی، نبش کوچه کاویان، ساختمان ژیوار، طبقه اول، واحد ۱۰۴
شماره تماس۰۳۱۳۱۳۱۳۸۴۴ – ۰۳۱۳۱۳۱۳۸۴۵ – ۰۹۱۳۰۲۱۱۳۱۳

دکتر فاطمه تیموری

دکتر فاطمه تیموری متخصص ارتودنسی اصفهان ، درمان ناهنجاری های فک و صورت . خدمات: اصلاح ناهنجاری های فک و صورت بزرگسالان همراه با جراحی، اصلاح ناهنجاری های فک در کودکان در حال رشد، مرتب کردن ناهنجاری های فک و صورت، ارتودنسی پیشگری در کودکان.

متخصص برتر ارتودنسی
آدرساصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی پارکینگ توحید، ساختمان البرز، طبقه چهارم
شماره تماس

دکتر حسین شصت فولادی

دکتر حسین شصت فولادی متخصص ارتودنسی اصفهان مشغول به فعالیت است.

متخصص برتر ارتودنسی حسین شصت فولادی
آدرساصفهان، خیابان شریعتی غربی، مجتمع ایران زمین، طبقه سوم
شماره تماس

دکتر سوسن صادقیان

دکتر سوسن صادقیان متخصص ارتودنسی اصفهان، عضو هیئت علمی دانشگاه ،خدمات ایشان شامل:اورتودنسی ثابت، متحرک، نامرئی، ناهنجاری های دندان.

مطالعه بیشتر
روش های ارتودنسی دندان و تمام دانسته هایی که باید در مورد آن بدانیم
آدرساصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع پارسیان
شماره تماس

دکتر زینب اعظمیان

دکتر زینب اعظمیان متخصص ارتودنسی در اصفهان می باشد.ایشان فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۹۳.دکتر اعظمیان روزهای سه شنبه بعدازظهر در کلینک سیواک واقع در شهرک سلامت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

متخصص برتر ارتودنسی
آدرساصفهان، ابتدای چهارباغ بالا، مجتمع کوثر
شماره تماس

دکتر حنانه سادات حسینی

دکتر حنانه سادات حسینی متخصص اورتودنسی (عضو انجمن ارتودنتیست های ایران (IAO) و اروپا (EBO)) اصفهان، اصلاح ناهنجاری های فک و صورت.دارای بورد تخصصی ممتاز، عضو انجمن ارتودنتیست های ایران و اروپا.

آدرسشاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی اول، مجتمع سهراب، طبقه دوم
شماره تماس

دکتر نادر مسائلی

دکتر نادر مسائلی متخصص ارتودنسی اصفهان مشغول به فعالیت است.

آدرساصفهان، خیابان شریعتی، روبروی کلینیک بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه‌ی ششم، واحد ۶۰۳
شماره تماس۰۳۱۳۶۲۸۴۵۷۲

دکتر فریناز شیربان

دکتر فریناز شیربان( متخصص ارتودنسی، ارائه انواع خدمات اردتونسی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان) ورودی دندانپزشکی عمومی سال ۸۴ دانشگاه اصفهان می باشند که در سال ۱۳۸۶ مفتخر به کسب رتبه اول علوم پایه کشوری شدند. ایشان در سال ۱۳۹۰ فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و در همان سال موفق به قبولی در تخصص ارتودنسی دانشگاه اصفهان شدند. دکتر شیربان در سال ۹۳ رتبه برتر بورد تخصصی خود را دریافت کردند و از همان سال تا کنون عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند.

آدرساصفهان، توحید میانی ،نرسیده به چهارراه مهرداد،جنب بانک سپه ساختمان مینیاتور ، طبقه سوم
شماره تماس۰۳۱۳۶۲۷۴۳۶۳ – ۰۹۳۳۸۰۰۲۵۳۸

دکتر امین شیروانی

دکتر امین شیروانی یکی از متخصص ارتودنسی اصفهان. یک متخصص اورتودنسی خوب باید علاوه بر داشتن دانش کافی و مرتبط ، حتما طیف وسیعی از مهارت های لازم جهت نظم دهی و برطرف کردن مشکلات دهان و دندان و فک مراجعان را داشته باشد. چنین متخصصی باید متناسب با مشکل بیماران و پیشرفت های دندانپزشکی، انواع درمان های ارتودنسی شامل ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی و … را ارائه دهد.

آدرساصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان سروش کلینیک ویژه تخصصی افضل
شماره تماس

دکتر نسیم اثناعشری

دکتر نسیم اثناعشری خدمات تخصصی ارتودنسی جهت ایجاد لبخند زیبا و متناسب با چهره هر فرد ارائه شود. پس از گذارندن این دوره در سال ۱۳۸۸ وارد دوره تخصصی اورتودنسی و با کسب بورد تخصصی در سال ۱۳۹۲ به عنوان هیات علمی در دانشگده دندانپزشکی آزاد اصفهان مشغول بکار شد. همزمان در بخش خصوصی و مطب شخصی خود در شهر اصفهان فعالیت دارد.

آدرساصفهان،خیابان توحید میانی،طبقه فوقانی داروخانه دی
شماره تماس

قیمت ارتودنسی در اصفهان چقدر است؟

قیمت ارتودنسی در اصفهان ثابت نیست و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. متخصصی که برای اورتودنسی انتخاب می کنید، نوع روش، شدت ناهنجاری دندان هایتان همگی در قیمت اورتودنسی تأثیرگذارند. برای آگاهی یافتن از قیمت دقیق اورتودنسی در اصفهان می توانید به صفحه هر کدام از دندانپزشک هایی که معرفی شده اند مراجعه کرده و سؤال بپرسید. هم چنین در جلسه مشاوره و بررسی وضعیت دندان هایتان نیز قیمت مشخص می شود.

مطالعه بیشتر
خدمات دندانپزشکی زیبایی و درمانی اقساطی + قیمت ارتودنسی و ایمپلنت

سخن پایانی

وما با جستجو در فضای وب و با توجه به نظر کاربران لیستی از بهترین متخصصان اورتودنسی دندان در اصفهان را برای شما عزیزان ارائه دادیم. اگر شما هم تجربه‌ای در این زمینه داشتید می‌توانید نظر خود را در کامنت همین مقاله بنویسید. شما عزیزان می‌توانید پیشنهادات خود را با بخش مدیریت سایت به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا